Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Alfabe Bulutuyla Harflerin Dünyasına Yolculuk Yaptık
14 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Alfabe Bulutuyla Harflerin Dünyasına Yolculuk Yaptık

2. ve 3. sınıf öğrencilerimiz çocuk kitapları yazarı Alp Gökalp'le birlikte "Yaratıcı Okuma Atölyesi" gerçekleştirdiler. Atölye çalışmalarında 2. sınıf öğrencilerimiz “Alfabe Bulutu” serisi ile akrostiş hikaye yazma ve pangram cümle kurma çalışması yaparken; 3. sınıflarımız "Noktalarım Olmadan Ne Yapacağım?" kitabının içinden seçilen metnin noktalama işaretlerini bulma çalışması gerçekleştirdiler. Öğrencilerimiz bu etkinliklerle hem eğlendiler hem de öğrendiler.

Öğrencilerimiz İngilizce Dil Okulu Sertifikalarını Aldı

Yaz tatili sırasında, Londra'daki Brunel Üniversitesi’nde iki haftalık dil okulu programına katılan öğrencilerimiz Ayşe Ceren ÖZDEN, Doğa Nur YORULMAZ, Efe AKARSU, Elvan GALATALI ve Musa Mertcem ÖZIRMAK İngilizce eğitim programlarını başarıyla tamamlayarak British Council onaylı başarı sertifikalarını aldılar.

 

Öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz. 

 

Rengarenk Maskeler Yaptık
Anasınıflarımızdan Turuncu sınıfımız Ender Ada BOZÇAĞA’nın annesi Eda Hanım ile Sarı sınıfımız ise Begüm BÜLBÜL’ün annesi Esra Hanım ile renk renk maske yaptılar. Bu eğlenceli dakikalar için velilerimize teşekkür ediyoruz.
 
İki Spor Branşı İki Başarı
4. sınıf öğrencilerimizden Erol Dağlar UĞURLU Muğla ve Fethiye’de düzenlenen karate müsabakalarında ikinci; Damla AKIL ise Fethiye’de düzenlenen Muğla ili yelken yarışları küçükler kategorisinde 69 sporcu arasından üçüncü oldu.
 
Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Türk Eğitim Derneği Yabancı Diller Koordinatörlüğü okulumuzu ziyaret etti.

7 Aralık 2012 Cuma günü Türk Eğitim Derneği Yabancı Diller Koordinatörlüğü okulumuzu ziyaret etmiş, ziyaret kapsamında tüm seviyelerde İngilizce, İspanyolca ve Fransızca derslerini gözlemlemiş, Yabancı Dil öğretmenleriyle yabancı dil eğitimi üzerine paylaşımlarda bulunulmuştur.