Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Anasınıflarımızla Storytelling Zamanı
12 Mart 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Anasınıflarımızla Storytelling Zamanı

İngilizce Öğretmenlerimizin işbirliği ile Hazırlık sınıfı öğrencilerimiz anaokulu çocuklarımızla “Storytelling” etkinliğinde buluştu. Minikler ağabey ve ablalarından keyifle hikaye dinlerken, Hazırlık sınıfı öğrencilerimiz de “Storytelling” heyecanını deneyimlediler.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, TED Bodrum Koleji'ni ziyaret etti

 

 

Bodrum Ticaret Odası  Başkanı Sn. Mahmut  Kocadon,  TED Bodrum Koleji'ni ziyaret etti.Sn. Kocadon, Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken ve Okul Müdürü Fırat Asyalı  tarafından karşılandı.

Sn. Kocadon ve beraberinde Sn. Dilek Kocadon’a, bu yıl eğitim-öğretim  hayatına  başlayan TED Bodrum Koleji,  okul yerleşkesi, öğrenci sayısı ve okul faaliyetleri  hakkında ayrıntılı bilgi verildi ve okulun bölümleri   gezdirildi.

“Her geçen gün gelişen Bodrum bölgesinin  böyle  bir kurum kazanmasının önemli olduğunu ve TED Bodrum Koleji’ne  başarılar dileyen"  Sn. Kocadon yaptığı ziyaretten memnuniyetini ifade ederek ayrıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğanın Paleti

2. sınıf öğrencimiz Doğa Meleş “Doğanın Paleti” ismini verdiği ilk kişisel sergisini okulumuz giriş katında ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte açtı. Doğayı çok sevdiğini doğanın tüm canlılarını, yaşamın değişik türlerini fark etmemiz gerektiğini söyleyen minik öğrencimizi duyarlılığından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencimiz Yelkende Yine Şampiyon

İzmir Çeşme’de gerçekleşen Türkiye Yelken Federasyonu T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası'nda 108 laser olmak üzere toplamda 370 sporcu zirve için yarıştı. Laser 4.7 genel kategoride öğrencimiz Yiğit Yalçın Çıtak 1. oldu. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Okula Kabul ve Bursluluk Sınavımız Yoğun Bir Katılımla Gerçekleştirildi

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Sınıflar Okula Kabul ve Bursluluk Sınavımız yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sabah saat 10.00'da başlayan ve iki saat süren okula kabul ve bursluluk sınavımızda, oldukça sınırlı kontenjan için yaklaşık 900 aday öğrenci TED öğrencisi olmak için ter döktü. Okulumuza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı aday öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyoruz.