Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Asu'nun Renkli Dünyası
11 Ocak 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Asu'nun Renkli Dünyası

1. sınıf öğrencimiz Asu Doğa Kurtuluş kendi çocuksu bakış açısıyla renkli dünyasını yansıtan birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı sergisini okulumuzda açtı. Öğrencimizi tebrik ediyor, çıkmış olduğu sanat yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Okula pijamayla gelmek ne rahat...

Anasınıfı öğrencileri olarak bizler temalı doğum günü partilerimize devam ediyoruz.

 

Üçüncü partimizin teması “Pijamalar”dı. Öğretmenlerimiz okula pijamalarımızla gelmemizi söylediğinde çok şaşırmıştık. Okula geldiğimizde bir de ne görelim... Öğretmenlerimiz de pijamalarıyla okula gelmişti. Çok eğlendik, çok... 

 

Önce Kasım ayında doğan arkadaşlarımızın doğum günlerini kutladık. Pastaları kesip afiyetle yedik. Sonra yastık savaşı başladı. Öğretmenlerimiz de savaşa katıldı. Ardından sırada çizgi film keyfi vardı. Bizim için hazırlanan patlamış mısırlarımızı alarak çizgi film izledik. 

 

Bir sonraki temalı doğum günü partisini merakla bekliyoruz…

TED Bodrum Koleji 5.ve 6. sınıf öğrencileri engellilere destek amaçlı yürüyüşe katıldı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü yararına Bodrum Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen yürüyüşe tüm 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz katılarak destek verdiler.
Öğrencilerimiz Ege Bakış ve Kayra Sezgin konvoyun başında bayrak taşıyarak, engellilere cesaret verdiler.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyetle doğan, TED ağacının bir dalı olarak; kendimize, ilkelerimize, misyonumuza yakışır bir şekilde Cumhuriyetimizin 94. yılını iki gün boyunca büyük bir coşkuyla kutladık. 

Okulumuzun kutlama programı; okul öncesi miniklerimizden liseye kadar tüm öğrenci, öğretmen, veli ve yöneticilerimizin katılımı ile gerçekleşti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarımız bu akşam 19.00’da Milta Mirana başlayacak olan Fener Alayı’na katılımımızla devam edecek.

Öğrencimiz Vira Cup'tan Altın Madalya ile Döndü

Öğrencimiz Baran Efe Ulusal 27 Kasım’da İstanbul Haliç’te düzenlenen Vira Cup Liselerarası Kürek ve Yelken Kupası yarışında, kendi yaş grubunda katılan 15 takım arasından 1. olarak altın madalya almaya hak kazandı. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.