Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Benim Annem Melek Annem
23 Mayıs 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Benim Annem Melek Annem

Anasınıfı öğrencilerimiz anneleri ile birlikte resimler boyadı, sonra çocuklarımızın kimisi kahraman oldu, kimisi balonlara tutundu uçtu; kimisi timsahlarla mücadele etti, kimisi bisiklete bindi. Melek annelerimiz de bu maceralarında onları bir an olsun yalnız bırakmadı. Tüm melek annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Minik Erkek Cimnastik Takımımız Muğla İl Birincisi Oldu

31 Mart 2013 Pazar günü Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okullar Arası Artistik Cimnastik İl Birinciliği Yarışması’nda Minik Erkekler Kategorisinde yarışan  Gani Kemal ÖNENGÜT , Buğrahan OĞUZATA, Cody Ryan DEMİRTAŞ  Muğla il birincisi oldular.

Ayrıca Minik Kızlar Kategorisinde ;  Ada SELÇUK , Zeynep DIRKALI , Defne YARAL , Duru NARİN, Zeynep Nil ASLAN, Pia PEKERGİN  ve  Ece DİNÇ,  Küçük Kızlar Kategorisinde ise Ada TOPRAK , Berfin ERDOĞAN , Nehir KAYA okulumuzu başarıyla temsil etmiştir.

Bütün cimnastikçilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Okul Koromuz Hırvatistan'da

Okul koromuz, Hırvatistan'ın İstra bölgesinde düzenlenen Hırvatistan MRF 7th Istra Music Festival'inde ülkemizi ve okulumuzu başarıyla temsil etti.

Öğrencilerimiz Satranç Turnuvasından Madalyalarla Döndü

Bodrum genelinde gerçekleştirilen 12. Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvasına katılan öğrencilerimiz Efe Sami Uçar, Koray Kayra Deveci, Rüzgar Yazıcı, Can Demiral, Metehan Berber turnuvada okulumuzu başarıyla temsil etmişler; Efe Sami Uçar '2011-2010 Doğumlu Minikler' kategorisinde 3. , Metehan Berber Yıldızlar grubunda 3. olarak kupa almaya hak kazanmıştır. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz Cambridge Sertifikalarını Aldı

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge English Sınavlarında hedefledikleri başarıyı yakalayan öğrencilerimiz, konferans salonumuzda düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Öğrencilerimizin dil öğrenme süreçlerinde adım adım ilerlemelerini değerlendiren ve yeni hedefler belirlemek üzere onları motive eden sınavlara bu sene de katılmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağız.