Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Cimnastik Takımımız Türkiye Onuncusu
10 Mayıs 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Cimnastik Takımımız Türkiye Onuncusu

Muğla şampiyonu olan ve Ada Ertan, Zeynep Yüksel, Duru Başak Çakmak ve Lara Louise Wellington'dan oluşan TED Bodrum Koleji Cimnastik Takımımız bölge finallerini 80,10 ile geçtikten sonra Türkiye finallerinde 83,55 puan alarak Türkiye 10.’su oldu. Bu seneki cimnastik maratonunda 62 il temsilcisi takımdan Muğla temsilcisi olan takımımız, birçoğu profesyonel kulüp, cimnastik ligi sporcusu ve milli takım adayları olan rakiplere karşı büyük bir başarıyla okulumuzu temsil etmişlerdir. Öğrencilerimizi kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı

24 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Muğla ili Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz; 
Orhan Alp KUZULU; 1999-2000 yaş ve 35 kg Kumite kategorisinde Altın, 
Arya VRESKALA; 1999-2000 yaş ve 45+ kg Kumite kategorisinde Gümüş, 
Koray KAMİLOĞLU ise 2001-2002 yaş Kata kategorisinde Bronz, 
madalyalar kazanarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz Haftaya Dans Ederek Başladı

Velimiz Pelin Özdoğan eşliğinde kampüs bahçesinde ilk ders zili öncesi hep birlikte dans ederek eğlenceli vakit geçiren öğrencilerimiz, hem enerjilerini attılar hem de haftaya harika bir başlangıç yaptılar. Velimize bu güzel etkinlik için teşekkür ediyoruz.

“Dünyayı sınıflara taşıyoruz” konulu hizmet içi eğitim…

 

Geçtiğimiz hafta sonu, National Geographic Learning ve Kardeş Kitap ortaklığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, İngilizce öğretmenlerine özel “BRINGING THE WORLD TO THE CLASSROOM– AND THE CLASSROOM TO LIFE” adlı bir seminer düzenlendi. Okulumuzu Selime Onmuş EROL ve Michelle PAMIL’in temsil ettiği seminerde, dünyaca ünlü yazar ve eğitimciler; Judy WEST ve Dr. Joan Kang SHIN tarafından sunumlar yapıldı.

 

Seminerlerde, ülkemizin başlıca okullarından katılan İngilizce öğretmenlerine, yeni öğrenme teknikleri yanı sıra motivasyon artırıcı çalışmalar aktarıldı. Aynı zamanda Türkiye genelinde tüm Ted Okulları’nın müfredatında yer alan National Geographic kaynak kitaplarındaki  görseller ile sınıf içinde gerçekleştirilebilecek örnek uygulamalar paylaşıldı.

 

Öğrencimizden Wushu Başarısı

Türkiye Wushu Federasyonu, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “Wushu – Kung Fu Festivali”nde 3. sınıf öğrencimiz Zara Altun wushu dalında madalya kazandı. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.