Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

TED Bodrum Koleji’nde Karne Coşkusu!!!

Bir öğretim yılını daha hep beraber Uğurladık…

 

TED Bodrum Koleji öğrencileri bugün karnelerini aldılar.

 

2013-2014 Eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlamanın haklı gururunu ve sevincini öğretmen ve öğrencilerimizle paylaştık.

 

Okulumuzun sınıflarını, sıralarını, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi dinlendirdikten sonra, yeni sezona aynı heyecan ve coşku ile merhaba diyeceğimiz günü şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

TED Bodrum Koleji olarak öğretmenlerimize ve öğrencilerimize keyifli tatiller dileriz…

Küçük Erkekler Basketbol Takımımız Bodrum’da Grup Birincisi Oldu

TED Bodrum Koleji Küçük Erkekler Basketbol Takımımız, Okullar Arası Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası’nda oynadıkları tüm maçlardan galibiyetle ayrılarak grubunda Bodrum Birincisi oldu ve Muğla’da düzenlenecek olan final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

 

Şu an Muğla'da olan öğrencilerimiz 23 Ocak tarihlerine kadar okulumuzu Muğla’daki il elemelerinde temsil edecekler. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Bodrum Marina Caddesine Kardeşlik Sokağı!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, TED Bodrum Koleji tarafından bu yıl Bodrum Neyzen Tevfik Caddesi’nde farklı bir etkinlikle şenlendi; cadde “23 Nisan Dünya Çocukları Kardeşlik Sokağı” adıyla tüm çocuklara armağan edildi.

 

TED Bodrum Koleji Görsel Sanatlar öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan ağaç süsleriyle renklendirilen caddenin açılışını Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erdem Erken ve Okul Koordinatör Müdürümüz Sayın Fırat Asyalı yaptı.

 

 

Size Bir Şiirim Var!

Okulumuz 3. sınıf öğrencileri ve velilerimiz 21 Mart Dünya Şiir Günü kapsamında bir araya gelerek şiir okuma etkinliği gerçekleştirdiler.

 

Öğrencilerimiz, etkinlik kapsamında hem kendi yazdıkları şiirleri hem de Türk edebiyatının ünlü şairlerinin şiirlerini, ebeveynleriyle birlikte seslendirdiler.

 

Şairlerin en sevilen dizelerinin kanatlanıp uçuştuğu sınıflarda bazen duygu yüklü, bazen tebessüm dolu anlar yaşandı. 

 

Şiirlerin büyülü dünyasına yolculuk eden veli ve öğrencilerimiz birlikte keyifli bir gün geçirmekle kalmadı evrensel bir dil olan şiirlerle duyguları dile getirmenin zevkini yaşadı ve yaşattı.