Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
İlk Gün İlk Ders Kemal Kasaroğlu'ndan
12 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

İlk Gün İlk Ders Kemal Kasaroğlu'ndan

Lise ve ortaokul öğrencilerimizin ilk gün ilk ders konuğu Akademisyen Kemal Kasaroğlu oldu. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi üniversitelerinde İktisat alanında eğitim vermiş olan bilim insanı Kasaroğlu, eğitim ve akademik hayatına dair deneyimlerini samimi ve mütevazi bir dille öğrencilerimizle paylaştı. Öğrencilerimizin çağın dinamikleri doğrultusunda kaliteli bir eğitim aldıklarını belirten Kasaroğlu; bilinçli, araştıran, soran, sorgulayan ve özgür düşünceli nesiller olarak yetişmelerinin önemini vurguladı.

"Eğitimde Öngörüler"

Okul Genel Koordinatörümüz Fırat ASYALI ve İlkokul Müdürümüz Meryem EBREM, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından Antalya'da düzenlenen "Eğitimde Öngörüler" başlıklı XVI. Geleneksel Eğitim Sempozyumu'nda...

TED Bodrum Koleji'nde 23 Nisan Çocuk Şenliği!

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız! Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar!”

Mustafa Kemal Atatürk

 

Haydi Çocuklar!

TED BODRUM KOLEJİ SİZLERİ 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİNE DAVET EDİYOR!  

Pamuk şeker ve patlamış mısır eşliğinde şarkılar, danslar, yarışmalar, yüz boyama, palyaço, çeşitli ülke kıyafetlerinin yer aldığı defile, drama, cimnastik gibi gösterilerin yer aldığı şenliğimize katılmaya ne dersininiz?

TED Bodrum Koleji ve Okul Aile Birliği ortak organizasyonu ile hazırlanan 23 Nisan Çocuk Şenliğinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

 

GÜNÜN PROGRAMI

10.30 - 11.30     23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Töreni 

11.30 - 17.30     23 Nisan Çocuk Şenliği - Stantlar ve Çeşitli Etkinlikler

 

Minik Öğrencilerimiz Öğretmenleriyle Buluştu

Anasınıfı ve ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizin öğretmenlerini, arkadaşlarını tanımalarını; mutlu ve güven dolu bir başlangıç yapmalarını sağlamayı amaçladığımız oryantasyon programlarımız başladı. Minik öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize sağlık ve başarı dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz.

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği Seçim Sonuçları Açıklandı

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği Seçimi Yapıldı


TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısı 10 Ekim 2014 Cuma günü yapılmıştır. Toplantıda 2013/2014 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Yekta Dikmen, Okul Aile Birliği’nin geçtiğimiz yıl düzenlediği faaliyetleri anlatmış ve velilerimizin takdiriyle karşılanmıştır.
Başarılı çalışmalarından ötürü Okul Aile Birliği üyelerimize Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erdem Erken tarafından plaket takdim edilmiştir.
Ardından seçime gidilmiş ve 2014/2015 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği aşağıdaki şekilde oluşmuştur:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

1. Yekta DİKMEN
2. Fatoş GÜNERİ
3. Duygu ÖZGÜR
4. Deniz AKDENİZ
5. Selma ŞEN

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:

1. Serdar KARLIOVA
2. Esra WELINGTON
3. Yaman OLGAÇ
4. Selin KAPTANOĞLU
5. Gülcan DEMİRÖZ

Denetleme Kurulu Asil Üye:
Talip AKDOĞAN

Denetleme Kurulu Yedek Üye:
Hüseyin YILDIZ

Gerçekleştirilen TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği seçimlerinin; okulumuz, öğrencilerimiz ve velilerimiz için başarılar getirmesini dileriz.