Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Küçük Aşçılardan Leziz Kurabiyeler
29 Aralık 2016 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Küçük Aşçılardan Leziz Kurabiyeler

Mutfak atölyesinde kurabiye yapıyoruz. İngilizce öğretmenlerimizin eşliğinde yaptığımız bu etkinlikte küçük eller var gücüyle çalışıyor.

Golfte Altın Madalya Gururu

Türkiye Golf Federasyonu Yerel Yıldızlar Ligi 2015, Minik Erkekler Kategori A birincisi 3 C sınıfı öğrencilerimizden Hasan Ender Sinop,  Minikler Katagori A Bayanlar Akademi Saha 1 birincisi ise 4 A sınıfı öğrencilerimizden Duru Narin olmuştur.

 

Öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.

Öğretmenler Günü coşku içinde kutlandı.

 TED Bodrum Koleji Bodrum'daki diğer öğretmenleri bu özel gün vesilesi ile ziyaret etti, günlerini kutladı. Ardından okulda öğretmenlerimizin ve tüm personelin katılımı ile Öğretmenler Günü için büyük bir kutlama yapıldı. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü içtenlikle kutluyoruz.

Öğrencimiz Uluslararası Bir Başarıya İmza Attı

Öğrencimiz Damla Şen, 30 Eylül-1 Ekim tarihlerinde Ukrayna’da düzenlenen Kubok Solomyanki 2017 Kiev Cimnastik Müsabakalarında 3. olarak bronz madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Cumhuriyetle doğan, TED ağacının bir dalı olarak; kendimize, ilkelerimize, misyonumuza yakışır bir şekilde Cumhuriyetimizin 94. yılını iki gün boyunca büyük bir coşkuyla kutladık. 

Okulumuzun kutlama programı; okul öncesi miniklerimizden liseye kadar tüm öğrenci, öğretmen, veli ve yöneticilerimizin katılımı ile gerçekleşti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarımız bu akşam 19.00’da Milta Mirana başlayacak olan Fener Alayı’na katılımımızla devam edecek.