Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Milli Yelkencimiz Avrupa Şampiyonu!
28 Nisan 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Milli Yelkencimiz Avrupa Şampiyonu!

Milli Sporcumuz Yiğit Yalçın ÇITAK, İspanya'da düzenlenen Avrupa Yelken Şampiyonası'nda, 4.7 Lazer sınıfında Avrupa Şampiyonu oldu. Avrupa Şampiyonu Milli Sporcumuzu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

TED Bodrum Koleji Bodrum'da yaşayan TED mezunlarını ağırladı.

Bodrum'da yaşayan TED mezunları 18 Kasım 2012 Pazar günü TED Bodrum Koleji ev sahipliğinde kahvaltıda bir araya geldiler. Uzun sohbetler yapıp, eski günleri yad eden TED mezunları daha sonra basketbol maçı yaparak kıyasıya mücadele ettiler. Bu mücadeleden geriye çok renkli anılar kaldı.

TED Radyo’nun Konuğu TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdem Erken’di

Radyo Kulübü öğrencilerimizin hazırlayıp sunduğu TED Radyo’nun bu haftaki konuğu TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdem Erken’di. Radyomuzun bir sonraki konukları ise TED Bodrum Koleji MUN Kulübü öğrenci ve öğretmenleri olacak. TED Radyo’yu 30 Kasım Çarşamba günü saat 15.30’dan itibaren www.tedbodrum.k12.tr/radyo/ linkinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.

"Eğitimde Öngörüler"

Okul Genel Koordinatörümüz Fırat ASYALI ve İlkokul Müdürümüz Meryem EBREM, Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından Antalya'da düzenlenen "Eğitimde Öngörüler" başlıklı XVI. Geleneksel Eğitim Sempozyumu'nda...

Miniklerimiz Güne Yoga Yaparak Başladı

Namaste (merhaba) diye başladık güne yoga sayesinde nefesimizin ve bedenimizle buluştuk. Kaslarımızın, ciğerlerimizin ve ruhumuzun yogayla kavuştuğu dinginliği fark etmeye çalıştık. Bize bu konuda rehberlik eden Berna Öğretmen'e çok teşekkür ediyoruz.