Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Eylül Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Son Süngerci Aksona Mehmet ile Buluşma

Öğrencilerimiz Son Süngerci Mehmet Baş, bilinen adıyla Aksona Mehmet’le buluştu; Bodrum’un yitirmeye yüz tuttuğu süngerciliği ve eski Bodrum’u bir de ondan dinledi.

Miniklerimiz El Becerilerini Geliştiriyor

Okulumuz anaokulu sınıflarından Yeşil Sınıf öğrencilerimiz Deniz GENÇ’in annesi Seray Hanımla Origami etkinliğinde bir araya geldi. Bu keyifli dakikalar için Seray Hanıma teşekkür ediyoruz.

Öğrencilerimiz Sporda Başarıya Doymuyor

Öğrencilerimiz 2016-2017 Eğitim Öğretim yılına da değişik spor alanlarında büyük başarılara imza atarak başladılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

YÜZME

Marmaris’te 8-9 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen Uluslararası Aquamasters açık su yüzme yarışlarında öğrencilerimiz;

Egemen Çetinkol 11-13 yaş kategorisinde 4x500m bayrak yarışında 2. olarak gümüş, 1500m yarışında 2. olarak gümüş madalya;

Sinan Can Özer 14-16 yaş 1500m’de 1. Olarak altın madalya;

Ali Tanman 200m’de bayrak yarışlarında 1. olarak altın madalya, 500m bayrak yarışlarında 2. olarak gümüş madalya;

Mehmet Emre Şahin 2000m bayrak yarışlarında 1. olarak altın madalya, 500m bayrak yarışlarında 2. olarak gümüş madalya kazanmışlardır.

GOLF

Öğrencimiz Demir Kırımgeri;

BMW Golf Cup International Juniour Cup 1.’si, Türkiye Yerel Yıldızlar Golf Turnuvası Minikler 1. Ayak ve 3. Ayak 1.’si, MM Proje Golf Turnuvası 2016 Juniour 3.’sü, TAV Passport Juniour 2.’si olmuştur.

YELKEN

Bodrum Sailing Center’da gerçekleştirilen yelken yarışlarında öğrencimiz Zeynep Alpartun 2.;

ERA Bodrum Yelken Kulübü Optimist 4. gurup yarışlarında öğrencilerimiz Ela Defne Esmer 1. , Yağmur Demiröz 2., Deniz Özgün 3. olarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir.

Muğla'nın Şampiyon Kulaçları

Muğla ilinde, 13 – 14 Nisan tarihlerinde yapılan Yıldızlar Yüzme Yarışlarında; Yüzme Erkek Takımımız Muğla 1.’si, Yüzme Kız Takımımız Muğla 1.’si olarak toplamda 15 altın, 12 gümüş ve 7 bronz madalya ile grup yarışlarına katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.