Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Öğrencilerimiz Kanada'daki Eğitimlerini Tamamladı
09 Ekim 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Öğrencilerimiz Kanada'daki Eğitimlerini Tamamladı

Türk Eğitim Derneği ile Kanada Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Öğrenci Değişim Programı kapsamında Kanada Akademik Ay Değişim Programı’na katılan öğrencilerimiz eğitimlerini başarıyla tamamlayarak okulumuza döndü. Öğrencilerimiz, dünyanın en iyi lise eğitimi veren üç ülkesinden biri olan Kanada’da bir ay boyunca farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla birlikte lise eğitimi aldı. Yabancı dil gelişimi konusunda büyük bir fırsat olan değişim programına katılan öğrencilerimiz, Kanada’da okulları tarafından düzenlenen kültür geziler ve aktiviteler ile de Kanada’yı yakından tanıma fırsatı buldu.

Üç Farklı Yetenek Buluştu

Okulumuz öğrencilerinden Ekin Ereylili, Eylül Taşgan ve Su Nihan Arseven ilk kişisel resim sergilerini Görsel Sanatlar öğretmenimiz Handan Cinoğlu rehberliğinde okulumuz giriş katında açtılar.

 

Birbirinden farklı ve güzel eserlerin yer aldığı sergilerde öğrencilerimizin hayal dünyaları tuvallerde hayat buluyor.

 

Geleceğin yeteneklileri arasında yer bulacağına inandığımız öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Tüm Dünya ile Aynı Anda Kodluyoruz

Bilgisayar eğitimi programlarında önemli bir yeri olan “Hour of Code” etkinliği ile öğrencilerimiz dünyanın dört bir yanından milyonlarca öğrenci ile aynı anda kodlama öğrenmenin heyecanını yaşıyor... “Computer Science Education Week” kapsamında gerçekleştiriyor olduğumuz etkinliklerde anasınıfından ortaokula tüm öğrencilerimiz kodlama ile tanışıyor, hem eğleniyor hem de öğreniyor.

Öğrencilerimiz Muğla Artistik Cimnastik İl Şampiyonu

Muğla Artistik Cimnastik İl Şampiyonasında öğrencilerimiz takımda ve bireyselde Muğla birincisi olarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Minik A Kızlar Takımımız Muğla 1.'si Duru Başak ÇAKMAK, Ada ERTAN, Zeynep YÜKSEL, Lara Louse WELLINGTON, Leyla ÖZYILMAZEL, Aleyna GAZEN, Ela ERKAN, Lena Cankız TAĞLUK, Eda MERTER, Eylül TAŞGAN, Duru SUBAY

Minik B Kızlar Takımımız Muğla 1.'si Nehir ÖZMAN, Lara BİLGİÇ, Armina BİÇER, Irmak ÖZMAN

Minik A Erkek Cimnastik Takımımız Muğla 2.'si Efe ARBAK, Seçkin YAŞAR, Ege YILDIRIM

Ferdi – Muğla 1.'si Nehir ÖZMAN,

Ferdi - Muğla 2.'si Lara BİLGİÇ

Minik Erkek A Cimnastik Takımımızdan

Ferdi - Muğla 1.'si Mithat Noyan ÖZDOĞAN

Ferdi - Muğla 1.'si Ada ERTAN

Ferdi - Muğla 3.'sü Seçkin YAŞAR,

Ferdi - Muğla 4.'sü Ege YILDIRIM

TED Bodrum Koleji 1. Dönem Veli Toplantısı

Okulumuzda 16 Kasım 2013 Cumartesi günü 1. Dönem veli toplantısı gerçekleştirilmiştir.