Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Öğrencimiz Yelken Junior Optimist League'de Türkiye Şampiyonu!
12 Şubat 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Öğrencimiz Yelken Junior Optimist League'de Türkiye Şampiyonu!

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Fethiye'de düzenlenen Yelken Kış Kupası Yarışlarında öğrencimiz Oğuz Önal Junior Optimist sınıfında Türkiye Şampiyonu oldu. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yaratıcı Eller Kulübü Her Hafta Harikalar Yaratıyor

Okulumuz dördüncü sınıf öğrencileri Yaratıcı Eller Kulübü’nde bu hafta, sınıf öğretmenleri Merve Aras gözetiminde kağıt ve kupa bardaklardan kendi kalemliklerini tasarladılar.

 

Her hafta farklı bir etkinlikle sanatsal yönlerini gösteren öğrenciler, hayal güçlerini kullanarak bardakların yüzeylerini renk renk ojelerle boyadılar ve farklı materyallerle süslediler. Minik öğrenciler çalışmaları bittiğinde içine kalemlerini doldurarak kendi yaptıkları bir ürüne sahip olmanın mutluluğunu yaşadılar.

4-5-6-7. Sınıflar II. Dönem Hafta Sonu Kahvaltısı ve Veli Toplantısı yapıldı.

Geçtiğimiz hafta, okul öncesi ve 1.-2.-3. Sınıf velilerimizle birlikte yaptığımız etkinliğin ardından, 12 Nisan 2014 Cumartesi günü 4. 5. 6. 7. Sınıf velilerimizle ikinci dönem hafta sonu kahvaltısı ve veli toplantımızı gerçekleştirdik.

 

Kahvaltı sırasında başlayan veli toplantısı, sınıf ve branş öğretmenlerimiz ile bireysel görüşmeler ile devam etti.

 

 

Değerli velilerimize, katılımları için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dersimiz 3D Eğitim Atölyemizde

3. sınıf öğrencilerimiz "İnsan Yapısı ve Vücudumuz" konusunu 3D Eğitim Atölyemizde görsel sunumla pekiştirdiler. Eğitimde somutlaştırma ve görselleştirmenin yer aldığı İngilizce ve Türkçe üç boyutlu materyaller; öğrencilerimizin ilgilerini çekerek öğrenme potansiyellerini ve performanslarını en üst seviyeye çıkarıyor.

TED Bodrum Koleji'nde Karne Günü...