Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
OKULA GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI
23 Mart 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

OKULA GİRİŞ VE BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI

TED Bodrum Koleji "Okula Giriş ve Bursluluk Sınavı" neticeleri açıklanmıştır. Kazanan öğrencilerle kontenjan dahilinde puan önceliği esas alınarak 4 Nisan itibariyle irtibata geçilecektir. 


Sonucunuzu öğrenmek için aşağıda yer alan ilgili butona tıklayınız.
 

 

 

 

 

 

 

Yabancı Dil Eğitiminde Fark Yaratıyoruz

Yabancı Diller Bölümü olarak, hizmet içi eğitimlerimiz, uluslararası öğretmenlerimizin oryantasyonu ve atölye çalışmalarımız ile yeni eğitim öğretim yılına hazırız. 21. yüzyıl becerileriyle donatılmış dil programlarımızla yeni başlangıçlara imza atmak için çok heyecanlıyız...

Türk Eğitim Derneğinin Bir Üyesiyim, Yarınların Meşalesiyim

TED Aliağa Koleji Vakfı tarafından geçtiğimiz eğitim öğretim yılında düzenlenen “Türk Eğitim Derneğinin Bir Üyesiyim, Yarınların Meşalesiyim” adlı öykü yarışmasında öğrencilerimizden Deniz Süzen B kategorisinde 1., Zehra Özüm Mutluay A kategorisinde 2. olarak sertifikalarını aldı. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Mavi Yunuslarımız Ipadleriyle 3D Resim Yaptı

Anasınıflarımızdan Mavi Yunuslarımız, velileriyle buluştu, resim boyama etkinliği yaptı. Ardından miniklerimiz velileri ve öğretmenleri gözetiminde ı padleriyle boyadıkları resimleri üç boyutlu olarak canlandırdı. Bu keyifli dakikalar için velilerimize teşekkür ediyoruz.

Veteriner Hekim Merve Zorlutuna ile Hayvanları Koruma Günü
2. sınıf öğrencilerimiz, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde veteriner hekim Merve Zorlutuna ile birlikte hayvanları daha yakından tanıdılar. Öğrencilerimiz hayvanlarla olan anılarını birbirleriyle paylaştılar ve hayvanlara olan sevgilerini dile getirdiler.
 
Merve Zorlutuna sevgili öğrencilerimize hayvanlar hakkında birçok ilginç bilgi aktardı ve çok keyifli bir sohbet ortamı meydana geldi. Hayvanların hastalıklarından ve onları tedavi etmek için neler yaptıklarından bahsetti. Ayrıca öğrencilerimiz hayvan bakımının ne kadar önemli olduğunu ve sahibi oldukları hayvanların bakımına çok dikkat etmeleri gerektiğini öğrendiler. 
 
Öğrencilerimizin çok sevdikleri hayvanlar konusunda merak ettikleri çok şey vardı. Merve Hanım akıllarında hiç soru işareti kalmaması için bütün öğrencilerin sorularına tek tek yanıt verdi.
 
2. sınıf öğrencilerimiz, Merve Hanım ile gerçekleştirdikleri bu söyleşiden çok mutlu ayrıldılar. Veteriner hekim Merve Zorlutuna, öğrencilerimizin hayvanlara olan sevgi ve ilgisinden dolayı bu anlamlı günde onlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Merve Hanım’a okulumuza gelerek öğrencilerimizi hayvan dostlarımız hakkında bilgilendirdiği ve onları bir kez daha bu konuda duyarlı olmaya davet ettiği için teşekkür ediyoruz.