Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı
25 Şubat 2013 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı

24 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Muğla ili Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz; 
Orhan Alp KUZULU; 1999-2000 yaş ve 35 kg Kumite kategorisinde Altın, 
Arya VRESKALA; 1999-2000 yaş ve 45+ kg Kumite kategorisinde Gümüş, 
Koray KAMİLOĞLU ise 2001-2002 yaş Kata kategorisinde Bronz, 
madalyalar kazanarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yılın son gününde, ortaokul öğrencilerimiz mandalina bahçesinde…

2013’ün son gününde, TED Bodrum Koleji öğrencileri, mis kokulu bir eski yılı uğurlama etkinliğine katıldılar. Bodrum’a özgü değerlerin yaşatılması kapsamında mandalina bahçesine giden ortaokul öğrencilerimiz, şarkılar söyleyerek, eğlenerek mandalina topladılar.

Önümüzdeki hafta TED Bodrum Koleji mutfak atölyesi yine hareketlenecek… Öğrencilerimiz, topladıkları mandalinalardan reçel yapacaklar ve yine eğlenerek öğrenecekler. 

Dijital Vatandaşlık

Bilişim Teknolojileri dersinde öğrencilerimiz ‘Dijital Vatandaşlık’ kavramını öğreniyor.  Öğrencilerimizin sıklıkla vakit geçirdiği internette, sosyal ağlarda, çevrimiçi platformlarda güvenle, sorumluluk alarak, farkında olarak hareket etmeleri amaçlanıyor.

İlk Gün İlk Ders Kemal Kasaroğlu'ndan

Lise ve ortaokul öğrencilerimizin ilk gün ilk ders konuğu Akademisyen Kemal Kasaroğlu oldu. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi üniversitelerinde İktisat alanında eğitim vermiş olan bilim insanı Kasaroğlu, eğitim ve akademik hayatına dair deneyimlerini samimi ve mütevazi bir dille öğrencilerimizle paylaştı. Öğrencilerimizin çağın dinamikleri doğrultusunda kaliteli bir eğitim aldıklarını belirten Kasaroğlu; bilinçli, araştıran, soran, sorgulayan ve özgür düşünceli nesiller olarak yetişmelerinin önemini vurguladı.

TED Bodrum Koleji’nde toplanan oyuncaklar Dr. Mümtaz Ataman İlkokulu’na teslim edildi

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği’nin yürüttüğü oyuncak toplama kampanyası ile toplanan oyuncaklar; paketlendi ve 18 Ocak Cuma günü Ortakent Dr. Mümtaz Ataman İlkokulu anasınıflarında kullanılması amacıyla bağışlandı. Oyuncakların teslimi TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği üyeleri ve Öğrenci Meclisi’ndeki öğrenciler ile birlikte gerçekleştirildi.