Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı
25 Şubat 2013 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı

24 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Muğla ili Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz; 
Orhan Alp KUZULU; 1999-2000 yaş ve 35 kg Kumite kategorisinde Altın, 
Arya VRESKALA; 1999-2000 yaş ve 45+ kg Kumite kategorisinde Gümüş, 
Koray KAMİLOĞLU ise 2001-2002 yaş Kata kategorisinde Bronz, 
madalyalar kazanarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz "Soma'ya El Ver" Kampanyasına Destek Verdi

Türk Eğitim Derneği’nin başlattığı “Soma'ya El Ver!” kampanyasına destek amacıyla 4. ve 5. sınıf seviyelerinde bulunan öğrencilerimiz Bodrum’un dört bir yanına dağılarak kampanya hakkında bilgilendirme yaptılar ve mağazaları dolaşarak kampanya afişlerini dağıttılar.

Bodrum Merkez, Bodrum Marina, Turgutreis Merkez, Turgutreis Marina ve Bodrum da bulunan Midtown ile Avenue AVM’lerinde de yer alan mağazaları ziyaret eden TED Bodrum Koleji öğrencileri bu önemli sosyal sorumluluk projesine destek sağladılar. 

Okulumuzda İspanyol Esintileri

Okulumuzda 4. sınıftan itibaren ikinci dil olarak tercih edilen dillerden İspanyolcayı seçen öğrencilerimiz gerçekleştirdikleri etkinliklerle İspanya ve İspanyolca konuşan bütün ülkeler ve kültürleri arkadaşlarına tanıttı. TED Müzik Sokağı Dinletisi ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirilen etkinliklerde İspanyolca şarkılar söylendi, danslar edildi.

TED Bodrum Koleji'nden Merzifon'a Uzanan Kitap Kardeşliği

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği tarafından başlatılan “Kütüphanesiz Okul, Kitap Okumayan Çocuk Kalmasın!” kampanyasında toplanan kitaplar Merzifon Mehmet Akif İlkokulu öğrencilerine ulaştı. 

 

Geçtiğimiz ay TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği tarafından Merzifon Mehmet Akif İlkokulu için başlatılan kampanya bir sosyal sorumluluk projesine dönüşmüş ve toplanan binlerce kitap pırıl pırıl zihinlere rehber olmaları için gönderilmişti.

 

http://www.bodrumdabirgun.com/tedin-kitaplari-merzifonlu-ogrencilere-ulasti.html

 

http://www.bodrumageldik.com/haber/27640/0/KITAPLAR-MERZIFONA-ULASTI.html#.VsMYDRgThx0.facebook

 

http://www.kenttv.net/haber.php?id=33384

Öğrencilerimizden Mini Konser

Öğrencilerimiz, Müzik öğretmenleri rehberliğinde okulumuz giriş katında mini bir konser verdiler.

 

Öğle arasında gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilerimiz; piyano, keman ve gitar eşliğinde öğrendikleri parçaları arkadaşlarıyla paylaştılar. Öğrencilerimizin yeteneklerini sergiledikleri mini konser arkadaşları ve velilerimiz tarafından büyük beğeni topladı.