Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Tiyatro Sanatçısı Banu Çiçek Konuğumuz Oldu
14 Kasım 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Tiyatro Sanatçısı Banu Çiçek Konuğumuz Oldu

Orient Express Sanatsal Klasik Masallar Koleksiyonuna ait kitapların seslendirmesini yapan Tiyatro Sanatçısı Banu Çiçek okulumuza konuk oldu. Sanatçımız Dev Şalgam masalını sergilediği tek kişilik oyunuyla anasınıfı, 1.,2. ve 3. sınıf öğrencilerimize unutulmaz bir zaman dilimi yaşatırken 4. sınıf öğrencilerimizle de "Zorba Olma Yürekli Ol'' isimli bir film okuma atölye çalışması gerçekleştirdi. Soru-cevap yöntemi ile interaktif bir şekilde 'zorbalık' konusunun işlendiği film okuma etkinliğinde konu hakkında farkındalık sağlandı.

Öğrencilerimizden Fransızca Bilgi Yarışması

Lise hazırlık, 9. ve 10. sınıf öğrencilerimiz arasında Fransızca bilgi yarışması düzenlendi. Yabancı Diller Zümresi tarafından hazırlanan yarışma konferans salonumuzda yapıldı. Fransız kültürü ve Fransa hakkında soruların sorulduğu yarışmada ayrıca piyano ve dans gösterileri yer aldı. Kazanan öğrencilerimize sertifika ve ödülleri Fransızca öğretmenlerimiz tarafından verildi. Öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

İlkokuldan Ortaokula Geçiş Sürecinde 5. Sınıf Velisi Olmak

Okulumuzun PDR uzmanlarından Kayane Kutlu 5. sınıf velilerimize bir araya geldi. 5. sınıf öğrencilerimizin gerek akademik gerekse bireysel düzeyde birçok değişimi içinde barındıran ortaokul dönemini ve bu döneme uyum süreçlerinin konuşulduğu seminerde velilerimiz akıllarına takılan sorulara da yanıt buldu.

Ortakent Yahşi Belediyesi Başkanının Okulumuzu Ziyareti

Ortakent Yahşi Belediyesi Başkanı Sayın Mehmet Onur ŞAHBAZ yeni Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle okulumuzu ziyaret etti. Okulumuzu ziyarette bulunan Mehmet Onur ŞAHBAZ Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erdem ERKEN ve Okul Müdürümüz Fırat ASYALI ile görüşüp tebriklerini iletti. Daha sonra okulumuzu gezen Sayın ŞAHBAZ 2013- 2014 Yeni eğitim öğretim yılının, öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileklerini ileterek okulumuzdan ayrıldı.

4.5. ve 6.sınıf Velilerimiz ve öğrencilerimiz ile kahvaltıda buluştuk.

 

17 Mart 2013,  Pazar günü Veli ve öğrencilerimiz ile birlikte olmak ve güzel bir gün geçirmek amacı ile  kahvaltıda  buluştuk. Sabah 10’da başlayan kahvaltıda bir araya gelen veli ve öğrencilerimiz bir taraftan kahvaltı ederken diğer taraftan da keyifli sohbet ettiler. Daha sonra da sevgili öğrencilerimizin eğitim gördükleri yaşam alanlarını öğretmenlerimiz ve idari kadromuz  eşliğinde gezerek okul turu yaptılar. Okul turunun son durağı olan spor salonunda da , çocukları ile basketbol ve voleybol oynadılar. Ayrıca, Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen masa tenisi, futbol, tenis, basketbol spor etkinliklerine katılarak  güzel bir gün geçirdiler…