Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Tohumdan Böreğe Ispanağın Yolculuğu
08 Mart 2017 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Tohumdan Böreğe Ispanağın Yolculuğu

Çocuklarımız ekim ayında ektikleri ıspanakları topladılar. Bugün o ıspanaklarla börek yaptılar. Tohumdan böreğe uzuuun bir süreci gözlemlediler. Börek yapımı için gerekli aşamaları da öğretmenleri ve arkadaşlarıyla deneyimlediler. Şimdi afiyetle yaptıkları börekleri yeme zamanı.

“Çocuğum için Okul mu? Benim için Okul mu?”

TED Bodrum Koleji “Çocuğum için Okul mu? Benim için Okul mu?” konulu seminerde Sayın Kayhan Karlı ile velilerimizi Oasis Nurol Kültür Merkezi’nde bir araya getirdi.

 

Eğitimci ve eğitim yöneticisi olarak uzun yıllar görev yapmış, aynı zamanda liderlik ve liderlerin geliştirilmesi konusunda eğitimler düzenlemiş olan ve bu konuda çalışmalarına devam eden Karlı, velilerimizle gelişen dünya içerisinde çocuklarımıza yenilikçi yöntemlerle nasıl anne baba modelleri olabileceğimize dair görüşlerini paylaştı.

 

TED Bodrum Koleji olarak; Sayın Kayhan Karlı’ya okulumuzda velilerimiz ile gerçekleştirdiği ufuk açıcı, bilgi dolu seminer için teşekkür ederiz.

 

 

 

Muğla'nın Şampiyon Kulaçları

Muğla ilinde, 13 – 14 Nisan tarihlerinde yapılan Yıldızlar Yüzme Yarışlarında; Yüzme Erkek Takımımız Muğla 1.’si, Yüzme Kız Takımımız Muğla 1.’si olarak toplamda 15 altın, 12 gümüş ve 7 bronz madalya ile grup yarışlarına katılmaya hak kazandı. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı

24 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Muğla ili Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz; 
Orhan Alp KUZULU; 1999-2000 yaş ve 35 kg Kumite kategorisinde Altın, 
Arya VRESKALA; 1999-2000 yaş ve 45+ kg Kumite kategorisinde Gümüş, 
Koray KAMİLOĞLU ise 2001-2002 yaş Kata kategorisinde Bronz, 
madalyalar kazanarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Sütte Ebru Sanatı

3. sınıf öğrencimiz Duygu Yorga, süt, deterjan ve gıda boyası kullanarak oluşturduğu Ebru çalışmalarından oluşan sergisini okulumuz giriş katında açtı. Arkadaşlarını farklı bir sanat tekniği ile tanıştıran öğrencimizi tebrik ediyor, yaratıcı çalışmalarının devamını diliyoruz.