Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

İLKOKUL

Karekod Uygulaması İle Derslerimizi Pekiştiriyoruz

İlkokul öğrencilerimiz kare kod uygulamasıyla öğrendiklerini eğlenerek pekiştirme fırsatı buluyor. Öğretmenlerimiz tarafından kare kodlara yüklenmiş olan çeşitli zengin içerikleri ıpadleriyle okuyan/ dinleyen öğrencilerimiz storyboard çalışması ile de öğrendiklerini kağıda döküyor.

Devamını Oku  
Tasarruftan Kitaplara Yolculuk

İlkokul öğrencilerimiz ‘Kumbara’ projesiyle "İhtiyaçlarımız mı, İsteklerimiz mi?" diyerek tutumlu olmanın önemini kavradı. 31 Ekim Tasarruf Haftasında kumbara tasarlayan öğrencilerimiz 13 Kasım Dünya Çocuk Kitap Haftasında biriktirdikleri paralarla kitap satın alarak hem tasarrufu öğrendi, hem de diledikleri kitabı satın almanın keyfini yaşadı.

Devamını Oku  
Öğrencilerimiz Kitaplarını Mühürledi

Öğrencilerimiz Görsel Sanatlar Derslerinde, Dünya Çocuk Kitapları Haftası dolayısıyla kitaplarının ilk sayfalarını resim ve tasarım olarak özgür bir anlatım dili kullanmaya fırsat veren exlibris (kitap mührü) çalışmalarıyla süslediler.

Devamını Oku  
Sabırsız Sinek Feza Okulumuza Kondu

1. sınıf öğrencilerimiz aileleriyle keyifli bir etkinlikte buluştu. Birlikte Tülin Kozikoğlu'nun Sabırsız Sinek Feza adlı kitabını okuyan öğrenci ve velilerimiz ardından kitaptaki karakterleri oyun hamurlarıyla canlandırdılar.

Devamını Oku  
Tolga Çandar'la Türkü Hikayeleri

Ege türkülerinin güçlü sesi, 24. Dönem Muğla Milletvekili Milas doğumlu Tolga Çandar, Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında konuğumuz oldu. Dinleyicileri türkü diyarında keyifli bir yolculuğa çıkaran Çandar, anlattığı hikayelerle de öğrencilerimizi etkiledi. Usta yorumcunun dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattığı mini konserde türkülere öğrencilerimiz de eşlik etti. İzleyenlerin alkış yağmuruna tuttuğu usta sanatçı söyleşi sonrası okulumuzun kafesinde velilerimizle sohbet etti.

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ