Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

LİSE

Enerjin Bitmesin Hayat Sönmesin

7. sınıf öğrencimiz Saba Bener’in Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında, enerji kaynaklarının bilinçli kullanılması gerektiğine dikkat çekmek amacıyla hazırladığı sticker dizaynı. Öğrencimize bu duyarlı davranışı için teşekkür ediyoruz. 

Devamını Oku  
İkinci Çeyrek Dönem Kitap Kurtlarımız

İkinci çeyrek dönemde okul kütüphanemizden en çok kitap alıp okuyarak “Kitap Kurdu” olan öğrencilerimiz Rüya Atalağ, Eylül Esma Mendeş, Ömer Faruk Altan oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, okuma tutkularının hep sürmesini diliyoruz.

Devamını Oku  
Kim Korkar Matematikten

Yaşamın her alanında olan matematik ve geometrinin uygulama alanlarını, hayatımıza katkısını ve önemini eğlenerek, görerek ve yüz yüze yaşamalarını sağlamak amacıyla her hafta düzenlediğimiz ‘Kim Korkar Matematikten’ yarışmasında dönem boyunca en çok doğru cevap veren öğrencilerimiz sertifikalarını aldı.

Devamını Oku  
Yemekhanemizde Fransız Mutfağı

Lezzet dolu mutfağımızın bu dönemki “Yöresel Tatlar Günü” teması Fransız Mutfağı oldu. Fransız yemek kültürünün en beğenilenlerinden fesleğenli domates çorbası, dana madalyon, portakallı kereviz, Akdeniz salata ve profiterol öğrencilerimizin tabaklarını doldurdu. Yemekhane personelimizin günün menüsüne uygun bir şekilde Fransız saray kıyafetleriyle sunum yapması öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm personelimizce çok beğenildi.

Devamını Oku  
Öğrencimiz Yelkende Yılın En Başarılı Sporcusu

Avrupa Yelken Şampiyonu öğrencimiz Yiğit Yalçın Çıtak, İstanbul Olimpiyat Evi’nde gerçekleştirilen ‘Yıl Sonu Yelken Ödül Töreni’nde;

2017 Yılı Laser 4.7 Rank Genel 1’incisi, 
2017 Yılı Laser 4.7 Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya 10’uncusu, 
2016 Yılı Laser 4.7 Rank Genel 3’üncüsü, 
2016 Yılı Laser 4.7 Avrupa Şampiyonası 5’inciliği 
2016 U16 Avrupa Şampiyonluğu ve 
2016 Europacup Genel 4’üncülüğü ödüllerinin sahibi oldu. 
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ