Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

ORTAOKUL

Öğrencilerimiz BTEC Sertifikalarını Aldı

Yale ve Oxford gibi üniversiteler başta olmak üzere, dünya çapında kabul edilen bir program olan ve Türkiye’de yalnızca TED okullarında okutulan BTEC derslerinden ‘Award in Social Media Level 1’ programını başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimiz BTEC sertifikalarını aldı. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

Devamını Oku  
Öğrencilerimizden TED Müzik Sokağı Dinletisi

Öğrencilerimiz, TED Müzik Sokağı Kasım ayı dinletisinde piyano, keman, yan flüt ve gitar performanslarıyla dinleyicilerden tam not aldı.

Devamını Oku  
Öğrencilerimiz Kitaplarını Mühürledi

Öğrencilerimiz Görsel Sanatlar Derslerinde, Dünya Çocuk Kitapları Haftası dolayısıyla kitaplarının ilk sayfalarını resim ve tasarım olarak özgür bir anlatım dili kullanmaya fırsat veren exlibris (kitap mührü) çalışmalarıyla süslediler.

Devamını Oku  
Tolga Çandar'la Türkü Hikayeleri

Ege türkülerinin güçlü sesi, 24. Dönem Muğla Milletvekili Milas doğumlu Tolga Çandar, Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında konuğumuz oldu. Dinleyicileri türkü diyarında keyifli bir yolculuğa çıkaran Çandar, anlattığı hikayelerle de öğrencilerimizi etkiledi. Usta yorumcunun dinleyenlere müzik ziyafeti yaşattığı mini konserde türkülere öğrencilerimiz de eşlik etti. İzleyenlerin alkış yağmuruna tuttuğu usta sanatçı söyleşi sonrası okulumuzun kafesinde velilerimizle sohbet etti.

Devamını Oku  
Doç. Dr. Meltem Erinçmen Kanoğlu’nu Okulumuzda Ağırladık

Çocuk kitapları yazarı, akademisyen Doç. Dr Meltem Erinçmen Kanoğlu öğrencilerimizle Yaratıcı Yazarlık Atölyesinde buluştu. 3. ve 4. sınıf öğrencilerimizle hikaye oluşturma; 7.sınıf öğrencilerimizle İngilizce yazma teknikleri üzerine bir çalışma gerçekleştirdi. Çalışmalarda öğrencilerimizin yaratıcılığını geliştirmek ve olaylara farklı bakış açısı kazandırmak amaçlandı. Kanoğlu, ayrıca öğretmenlerimizle de Medya Okuryazarlığı üzerine keyifli bir sohbette buluştu.

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ