Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Biz Hazırız!
20 Ekim 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Biz Hazırız!

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonluğunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki resmi ve özel okulların katılımı ile düzenlenen voleybol turnuvasına ekibimiz hazır. Öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.

Şiir Saldım Gökyüzüne

3. sınıf öğrenci ve velilerimiz şiir söyleşisinde buluştu. Şairlerin en sevilen dizelerinin kanatlanıp uçuştuğu etkinlikte bazen duygu yüklü, bazen tebessüm dolu anlar yaşandı. Şiirlerin büyülü dünyasına yolculuk eden veli ve öğrencilerimiz evrensel bir dil olan şiirlerle duyguları dile getirmenin keyfini yaşadı.

Ekin'in Gözüyle Doğa

4. sınıf öğrencimiz Ekin Raşa doğa ve gün batımı çalışmalarından oluşan sergisini arkadaş ve öğretmenleriyle paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. İlk bireysel sergisini okulumuzda açan öğrencimizi tebrik ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.

Küçük Ressamlarımızdan Renkli Sergiler

2. sınıf öğrencilerimiz Selin Ayanoğlu ve Zeynep Çakır ilk kişisel resim sergilerini okulumuzda açtı. Öğrencilerimiz kendi çocuksu bakış açılarıyla renkli dünyalarını yansıtan birbirinden güzel çalışmalarını arkadaşlarıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, çıkmış oldukları sanat yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Öğrencimiz Türkiye Şampiyonası'nda

Burdur'da 13 -14 Şubat tarihlerinde düzenlenen Liseler Arası Karate Bölge Şampiyonası'nda öğrencimiz Orhan Alp Kuzulu 1. olarak 27 -29 Şubat'ta düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.