Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Öğrencilerimiz Başkanlarını Elektronik Ortamda Seçti
09 Ekim 2018 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Öğrencilerimiz Başkanlarını Elektronik Ortamda Seçti

Okulumuzda, Öğrenci Meclisi ve Başkanlık seçimi gerçekleştirildi. İlkokuldan lise son sınıfa kadar tüm öğrencilerimiz, online olarak hazırlanan seçim sistemine ıpad ve bilgisayarlarından giriş yaparak güvenli bir ortamda oylarını kullandı. Seçim işleminin oy pusulalarına gerek kalmadan elektronik ortamda yapılmasını sağlayan sistem sayesinde kullanılan oyların adaylara göre dağılımı konferans salonumuzda grafiksel olarak an be an takip edildi. Demokratik bir seçim ortamında, centilmence yarışan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, seçilen öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Sonuçlar; Lise - Ortaokul Grubu TED SES (İdil Deda, Sena Şahin, İdil Aktı, Yağmur Sağlıcak, Arda Aktı, Can Soyarık, Mehmet Güneri, Kasım Emre Çağlar), İlkokul Grubu TED Meşaleleri (Rüya Atalağ, Rüzgar Sağlam, Lara Şaşmaz, Bennu Doyranlı, Kaan Ceylan, Beliz Doyranlı, Maya Kayılı).

Öğrencilerimiz Marmaris Tenis Turnuvasından Madalyayla Döndü

Marmaris Tenis Akademisi tarafından düzenlenen TTF 9 Yaş Turnuvasına katılan öğrencilerimiz Mehmet Tuna Akıl Küçük Erkeklerde 2'inci, Elif Balaban Küçük Kızlarda 2'inci olmuş, Mira Paltalı ve Ali Oktay Dırkalı da okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Doğanın Paleti

2. sınıf öğrencimiz Doğa Meleş “Doğanın Paleti” ismini verdiği ilk kişisel sergisini okulumuz giriş katında ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte açtı. Doğayı çok sevdiğini doğanın tüm canlılarını, yaşamın değişik türlerini fark etmemiz gerektiğini söyleyen minik öğrencimizi duyarlılığından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Mutfağımızdan Okulumuza, Okulumuzdan 10.000 Genç Meşaleye

“MUTFAĞIMIZDAN OKULUMUZA YİYECEKLER” satış gününden elde edilen gelir Okul Aile Birliğimiz tarafından “Türk Eğitim Derneği 10.000 Genç Meşale Kampanyası”na bağışlanmıştır.

Yaz Okulunda I. Dönem Sona Erdi...

TED Bodrum Koleji Yaz Okulu iki haftalık 1. dönemini tamamladı. Yüzme, basketbol&voleybol, müzik&resim, İngilizce drama ve şarkılar gibi eğitsel etkinlikleri başarı ile tamamlayan öğrenciler, katılım sertifikalarını eğitmenlerinden aldılar. Çeşitli branşlarda temel eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler hem eğlenceli zaman geçirdiler hem de kazanımlar ve dostluklar elde ettiler.

İkişer haftalık dört dönemden oluşan ve 09.30 – 16.45 saatleri arasında tam gün olarak hizmet veren TED Bodrum Koleji Yaz Okulunun 2. Dönemi ise 15 Temmuz 2013 Pazartesi günü başlayacak.

Yaz Okulu Programlarımıza gösterdikleri ilgi için Bodrumlulara ve Bodrum’a dışından gelen misafirlerimize teşekkür ediyoruz.