Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Tiyatro Sanatçısı Banu Çiçek Konuğumuz Oldu

Orient Express Sanatsal Klasik Masallar Koleksiyonuna ait kitapların seslendirmesini yapan Tiyatro Sanatçısı Banu Çiçek okulumuza konuk oldu. Sanatçımız Dev Şalgam masalını sergilediği tek kişilik oyunuyla anasınıfı, 1.,2. ve 3. sınıf öğrencilerimize unutulmaz bir zaman dilimi yaşatırken 4. sınıf öğrencilerimizle de "Zorba Olma Yürekli Ol'' isimli bir film okuma atölye çalışması gerçekleştirdi. Soru-cevap yöntemi ile interaktif bir şekilde 'zorbalık' konusunun işlendiği film okuma etkinliğinde konu hakkında farkındalık sağlandı.

Şairlerimizden Seçme Şiirlerle Şiir Dünyasına Yolculuk

Türkçe – Edebiyat Bölümü zümremiz, ilköğretim ve lise öğrencilerimizle keyifli bir şiir dinletisi gerçekleştirdi.

 

Akın Öngör Geleceğin Liderlerine Sürdürülebilir Başarı İçin İpuçları Verdi

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi liderlerinden biri olarak gösterilen, TED Ankara Koleji mezunu, Garanti Bankası eski Genel Müdürü, WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı ve TED İstanbul Koleji Vakfı Mütevelli Üyesi, Selendi Şarapları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Akın Öngör öğrencilerimizle okulumuzda buluştu.

Öngör, geleceğin liderleri olacak öğrencilerimizle okul ve iş hayatında sürdürülebilir başarının ipuçlarını ve deneyimlerini paylaştı.

 

Küçük Yelkencilerimiz Bodrum Sularına Yelken Açtı…

25-26 Nisan tarihlerinde Bodrum’da düzenlenen Muğla İl Birinciliği Yelken Yarışları’na katılan Bodrum TED Koleji öğrencilerimiz Batuhan ARDAL, Ozan ERSOY, Ada Doğa GÖKTAN, Demir KIRMIZIYEŞİL, Deniz KORKMAZ ve Özge Ece DEDE yarışlarda okulumuzu başarıyla temsil ettiler.

TED Bodrum Koleji’ni başarıyla temsil eden öğrencilerimizi tebrik eder, spor yaşamlarında başarılarının devamını dileriz.