Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

Öğrencimizden, eskrimde bir uluslararası başarı daha!

Sevgili öğrencimiz Deniz Sude Er, 25-27 Ocak 2014 tarihleri arasında, İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Boğaziçi Eskrim Turnuvası Minikler Kategorisi Bayan Kılıç branşında 1. olarak altın madalya ile ödüllendirildi. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Okulumuzda 23 Nisan Coşku ve Neşeyle Kutlanıyor!

23 Nisan coşkusundan karaler...

Karya Çiçekleri Türkiye Şampiyonu

Eylül ayının ilk haftası, Samsun’da Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Halk Oyunları Türkiye Şampiyonasında öğrencilerimizin de içinde yer aldığı Bodrum Karya Çiçekleri Kulübü ‘Halkoyunları Minikler Geleneksel Düzenlemeli Dal’da Türkiye birincisi oldu. Öğrencilerimiz Esma Cemre Öz, Rüya Atalağ, Ece Soyarık, Yağız Çolak, Arda Orhan, Mert Erdoğan, Ege Batmaz ve değerli öğretmenimiz Mehmet Serkan Özcan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

TED BODRUM KOLEJİ AKADEMİK KADROSU 2014 – 2015 AKADEMİK YILINA “MERHABA” DEDİ

TED Bodrum Koleji öğretmenleri, 2014-2015 eğitim öğretim yılına coşkuyla “merhaba” dedi.        

          

Yarınlara yön verecek, değerlerine bağlı, çağın gerektirdiği donanıma sahip bireyleri yetiştirmek hedefiyle çalışmalarını yürüten TED Bodrum Koleji, eğitim kadrosunu 2014 – 2015 Akademik yılına hazırlamak adına, yoğun bir hizmet içi eğitim ve planlama programına coşkuyla başladı.

 

Seminer programı öncesi, okul yönetim ve öğretmen kadrosu hep birlikte keyifli bir kahvaltı yaptı.

 

Kahvaltının ardından bir konuşma yapan TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken, TED Bodrum Koleji’nin günden güne güçlenen, büyüyen bir aile olduğunu vurguladı. TED Bodrum ailesine yeni katılan öğretmenlere “hoş geldiniz” diyen Erdem Erken, hep birlikte büyük işler çıkaracaklarına inandıklarını söyledi.

 

TED Bodrum Koleji’nin, Türk Eğitim Derneği Okulları arasında en iyi okul olma hedefine sahip olduğunu anımsatan Erdem Erken,  yurtdışında da ses getirecek işlere imza atacaklarının altını çizdi. Erken, oldukça güçlü bir kadroya sahip ve günden güne büyüyen TED Bodrum Koleji kadrosu ile başarılarının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

 

İyi eğitimi sağlayabilmenin temelinin iyi eğitimcilerle çalışıyor olmaktan geçtiğini vurgulayan TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken, TED Bodrum Koleji eğitim kadrosunun çok değerli, çok saygın insanlar olduğunu söyledi ve bu saygın ortamı sonuna kadar yaşatmak için okul yönetiminin ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

 

Bu sene faaliyete geçen lise bölümüyle ilgili de bilgi aktaran TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken, TED Bodrum Koleji olarak bu sene için lise hazırlık sınıfıyla Türkiye’de “Lise hazırlık sınıfında yapılacak en iyi iş buydu” yankısını uyandırmak istediklerini kaydetti.  

 

Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken’in konuşmasının ardından, TED Bodrum Koleji Okul Müdürü Fırat Asyalı tüm ekibi birbirleriyle tanıştırdı ve gelecek yılın eğitim hedeflerini açıkladı. 2014-2015 eğitim öğretim yılının TED Bodrum Koleji için çok güzel bir yıl olacağını belirten Okul Müdürü Fırat Asyalı, tüm öğretmenlere başarılı bir yıl diledi.

 

Öğle yemeğinin ardından öğretmenler; oryantasyon çalışmasıyla birbirleriyle tanışma, kaynaşma fırsatı yakaladı. Bir birinden renkli oyunların oynandığı çalışmada, öğretmenlerin etkinliklere coşku dolu katılımları renkli görüntülere sahne oldu.