Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı
25 Şubat 2013 Tarihinde Eklendi.
Facebook'ta Paylaş
Tweet'le
Paylaş
E-Posta Gönderin

TED Bodrum Koleji öğrencilerinden Karate'de Büyük Başarı

24 Şubat 2013 Pazar günü gerçekleştirilen Muğla ili Karate Şampiyonasında öğrencilerimiz; 
Orhan Alp KUZULU; 1999-2000 yaş ve 35 kg Kumite kategorisinde Altın, 
Arya VRESKALA; 1999-2000 yaş ve 45+ kg Kumite kategorisinde Gümüş, 
Koray KAMİLOĞLU ise 2001-2002 yaş Kata kategorisinde Bronz, 
madalyalar kazanarak okulumuzu başarıyla temsil etmişlerdir. Okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerimiz 8. Geleneksel Liselerarası Matematik Yarışmasından Madalyayla Döndü

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Matematik Zümresi tarafından 24 Mart 2018 tarihinde 8. Geleneksel Liselerarası Matematik Yarışması düzenlendi. Bilimsel bir aktivite çerçevesinde okullar arası etkileşimi artırmak, öğrencileri kaynaştırmak, öğrencilere matematiğin farklı yönlerini keyifli bir yarışma ortamı içerisinde göstermek ve yeni bakış açıları kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışmaya, 12'si TED okulu, 4’ü Ankara içindeki okullar olmak üzere 16 okul katıldı. Her okulu 10. ve 11. sınıf düzeyinde 3 asil ve 1 yedek öğrenci temsil etti. Okulumuz öğrencilerinden 11/A sınıfından Kadri Emre Yıldız, Can Ünen, Anıl Ünsal Aksel ve 10/A sınıfından Ceren Öney okulumuzu başarıyla temsil ederek Takım yarışması etabında okulumuza üçüncülük getirmişlerdir. Bireysel yarış kategorisinde ise Kadri Emre Yıldız ikinci, Can Ünen üçüncü olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Anime Portreler

6.sınıf öğrencimiz Ada Çalışkan, Japonya’da büyük bir kültürel fenomen olan ve dünya çapında giderek yaygınlaşan çizgi roman sanatı olan anime resim tekniği ile yarattığı portrelerden oluşan sergisini arkadaşlarıyla açmanın heyecanını yaşadı. Öğrencimizin başarılarının artarak devam etmesini dileriz.

TED Bodrum Çalışanları Meyve Bahçesi oluşturuldu.

Tüm TED Bodrum Koleji personeli 23 Kasım 2012 tarihinde öğrencilerle birlikte çeşitli meyve fideleri dikerek, okula büyük ve renkli bir bahçe kazandırdılar. 

Öğrencilerimiz Yüzmede Muğla Şampiyonu!

Küçük Kız ve Küçük Erkek Yüzme takımlarımız Muğla’da okulumuzu başarıyla temsil ederek Muğla İl Birincisi oldular.

 

Yıldız ve Küçük Kız – Erkek Yüzme takımlarımız 30 Altın, 11 Gümüş, 19 Bronz madalya alarak, toplamda 60 madalya ile Bodrum’a döndüler.

 

Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.