Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

ANAOKULU

Yemekhanemizde Fransız Mutfağı

Lezzet dolu mutfağımızın bu dönemki “Yöresel Tatlar Günü” teması Fransız Mutfağı oldu. Fransız yemek kültürünün en beğenilenlerinden fesleğenli domates çorbası, dana madalyon, portakallı kereviz, Akdeniz salata ve profiterol öğrencilerimizin tabaklarını doldurdu. Yemekhane personelimizin günün menüsüne uygun bir şekilde Fransız saray kıyafetleriyle sunum yapması öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm personelimizce çok beğenildi.

Devamını Oku  
Anaokulu ve İlkokul Öğrencilerimiz Portfolyo Sunumlarını Gerçekleştirdi

Anaokulu ve ilkokul öğrencilerimiz bir dönem boyunca yaptıkları çalışmaları İngilizce ve Türkçe sunumlarıyla aileleriyle paylaştı. Çocuklarımızın, öğretmen ve ailelerimizin heyecanı birbiriyle buluştu. Öğretmen ve öğrencilerimizin emeklerine ailelerimizin katılımlarına teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku  
TED Mezunları Okulumuzda Buluştu

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği Bodrum Şubesi üyeleri okulumuzda buluştu. Mezunlarımız, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulduğu günden itibaren eğitime yön veren ve bu yıl 90. yılını kutlayacak olan Türk Eğitim Derneği çatısı altında olmaktan duydukları haklı gururu bir kez daha paylaştı.

Devamını Oku  
Her Şey Dahil İsraf Hariç

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, BODER (Bodrum Otelciler Derneği) ve okulumuz arasında "Her Şey Dahil, İsraf Hariç" projesini hayata geçirecek olan protokol imzalandı. Proje kapsamında; Bodrum’da bulunan tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin katılım gösterebileceği bir karikatür yarışması düzenlenecek. Okulumuzun hazırlamış olduğu yarışma şartnamesi doğrultusunda ve Türkiye Karikatürcüler Derneği’nin de destekleriyle gerçekleştirilecek olan yarışmada dereceye girecek olan öğrencilere aileleriyle birlikte BODER üyesi oteller tarafından 4 gece 5 gün tatil ödülü verilecek.

 

Devamını Oku  
Velilerimiz İçin Ücretsiz Koro Çalışmalarımız Başladı

Okul Aile Birliğimizin öncülüğünde yalnızca velilerimizin yararlanabileceği ücretsiz tiyatro ve halk oyunları çalışmalarından sonra koro çalışmalarımız da Müzisyen Pınar Seli ve Yağız Sürel yönetiminde okulumuzda başladı. 

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ