Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

ANAOKULU

TED Genel Müdürü Sayın Sevinç Atabay “TED Okullarında Fark Yaratan Programlar” Sunumuyla Veli ve Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi

Türk Eğitim Derneği Genel Müdürü Sayın Sevinç Atabay “TED Okullarında Fark Yaratan Programlar” başlıklı sunumuyla veli ve öğrencilerimizle buluştu. Sayın Atabay, 2018-2019 akademik yılından itibaren okulumuzda uygulanacak olan ‘Bilim İnsanı Yetiştirme Programı’nı, tüm TED okullarında uygulanmaya başlayacak olan özel yenilikleri ve okulumuzda uygulanmakta olan uluslararası programların ayrıcalıklarını anlattı. Sunumun ardından Uluslararası Barselona Müzik Festivali’ne katılacak olan Okul Koromuzun mini konseri ile öğrenci ve velilerimizden oluşan “Nesilden Nesile, Geçmişten Geleceğe“ Halk Oyunları Gösterisi sunuldu. Sayın Atabay, son olarak öğretmenlerimizle bir araya geldi.

Devamını Oku  
Usta Sanatçı Kayahan Şarkılarıyla Okulumuzda Anıldı

Okulumuzun ölümsüzleşmiş müzik insanlarının yeniden hatırlanması, anılması ve geleceğe taşınması için gelenekselleştirdiği etkinliklerinden biri olan “Ustalara Saygı Konseri” bu yıl büyük usta "Kayahan" anısına gerçekleştirildi. Bodrumluların yoğun ilgi gösterdiği gecede büyük usta Kayahan’ın unutulmaz şarkılarını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve çalışanlarımız söyledi. Katılımıyla bizleri onurlandıran, Kayahan’ın eşi Sanatçı İpek Açar da gecede sahne alarak Kayahan’ın dillerden düşmeyen şarkısı Mavilim’i öğrencimizle birlikte seslendirdi.

Galeri için; https://bit.ly/2GyO3eH

Devamını Oku  
TED Genel Müdürü Sevinç Atabay Velilerimizle Buluşacak

Türk Eğitim Derneği Genel Müdürü Sayın Sevinç Atabay “TED Okullarında Fark Yaratan Programlar” başlıklı sunumuyla velilerimizle buluşacak. Sayın Atabay, velilerimizle 2018-2019 akademik yılından itibaren okulumuzda uygulanacak olan “Bilim İnsanı Yetiştirme Programı”nı, tüm TED okullarında uygulanmaya başlayacak olan özel yenilikleri ve uluslararası programları paylaşacak. 6 Nisan Cuma günü Konferans Salonumuzda saat 13.00’de gerçekleştirilecek olan buluşmada ayrıca Uluslararası Barselona Müzik Festivali’ne katılacak olan Okul Koromuzun mini konseri ile öğrenci ve velilerimizden oluşan “Nesilden Nesile, Geçmişten Geleceğe“ Halk Oyunları Gösterisi sunulacak. Toplumun geleceği olan çocuklarımızın eğitimlerini ve geleceklerini şekillendirirken, ebeveynlere yol gösterecek ve ışık tutacak bu önemli konferansa ilgi duyan herkes davetlidir.

Devamını Oku  
Ağabeyler Ablalar Miniklerimizle Storytelling Etkinliğinde Buluşuyor

İngilizce zümremizin işbirliği ile hazırlık sınıfı ve anasınıfı öğrencilerimizle gerçekleştirilen “Storytelling” heyecanı devam ediyor. Ağabey ve ablalarından hikaye dinleyen miniklerimiz hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de öğrendikleri İngilizceyi pratik ediyor.

Devamını Oku  
Dilekler 23 Nisan Çocuk Şenliğimizde Gerçek Olacak

Yardımlaşma ve dayanışmanın içselleştirilmesi, mutluluğun ve imkanların paylaşılması gibi bir çok konuya ilişkin iyi bir örnek çalışma olan, Swissôtel Resort Bodrum Beach ve Çağdaş Holding Ailesi tarafından gerçekleştirilen "Dilek Ağacı" sosyal sorumluluk projesine bu yıl biz de katıldık. Yukarı Mazı İlkokulu ve Yeniköy İlkokulu miniklerimiz gerçekleşmesini istedikleri dileklerini birer mektup haline getirerek öğretmenlerine teslim ettiler ve dilekleri okulumuzdaki Dilek Ağacına asıldı. Okulumuzun iyilik melekleri de birer dilek seçerek miniklerimizin hayallerini gerçekleştirmeye başladı. Hayallerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Fun Town’da kavuşacak olan miniklerimiz ise sabırsızlıkla bu günü bekliyor.

Çünkü her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz “TED Bodrum Koleji 23 Nisan Şenliği” bu yıl Fun Town Yahşi Park'ta gerçekleştirilecek ve miniklerimiz hayallerine onlara armağan edilmiş bu özel günde kavuşacak. Geçtiğimiz yıllardan daha büyük daha eğlenceli olacak şenliğe yalnızca 89 çocuğumuz değil tüm Bodrum çocukları davet edilecek. Çocuklar müzik, resim, spor aktivitelerinden yarışmalara kadar seçip katılabilecekleri farklı oyun ve etkinlikler ile bayramı bayram coşkusunda yaşayacak TED Bodrum Koleji Geleneksel 23 Nisan Şenliği çocuklarımız için unutulmaz bir anı olacak.

 

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ