![CİMNASTİK TAKIMI](https://www.tedbodrum.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/QU9A0627-1-e1547196424534.jpg)
Okulumuzda anasınıfından itibaren uyguladığımız temel cimnastik çalışmaları ile öğrencilerimizin
gelişimi gözlemlenir. Cimnastik sporuna yönelik esneklik, kuvvet ve diğer motorik gelişimleri ,
komut alma , mücadeleci ve istekli olma ve devamlılık özelliklerine sahip öğrencilerimiz tespit
edilerek antrenmanlara katılımları sağlanır.
TED Bodrum Kolejinde Artistik Cimnastik branşı Minik B, Minik A ,Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde faaliyet göstermektedir. Ferdi ve Takım olarak okullar arası yarışmalarda yer alarak. İl , bölge ve Türkiye genelinde çeşitli başarılar kazanarak okulumuzu temsil etmektedir.
TED Bodrum Kolejinde Artistik Cimnastik branşı Minik B, Minik A ,Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde faaliyet göstermektedir. Ferdi ve Takım olarak okullar arası yarışmalarda yer alarak. İl , bölge ve Türkiye genelinde çeşitli başarılar kazanarak okulumuzu temsil etmektedir.
![IMG-20180214-WA0015](https://www.tedbodrum.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/IMG-20180214-WA0015.jpg)
![CİMNASTİK TAKIMI](https://www.tedbodrum.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/cim2-e1547470340406.png)
![IMG_3248](https://www.tedbodrum.k12.tr/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3248.jpg)