Deprem Geleceğimizi Yıkmasın

Her çocuk kıymetlimiz.

6 Şubat gecesi 11 ilimizi etkileyen ve hepimizi derinden sarsan bir deprem binlerce çocuğu anne ve babasız bıraktı. Şimdi bu çocukların evlerini yıkan ve onları ailesiz bırakan depremin geleceklerini de yıkmasına engel olma zamanı.

Bu amaçla, TED Bodrum Koleji olarak, depremde anne ve babasını kaybeden çocuklara devamlı eğitim bursu sağlayan Türk Eğitim Derneği’nin "Deprem Geleceğimizi Yıkmasın Kampanyası"na destek olmak için bir “Bodrum Dayanışma Hareketi” başlattık.

Çok değerli sanatçılarımız Zülfü Livaneli, Grup Gündoğarken, Suzan Kardeş, Jehan Barbur, Olgun Şimşek, Gürkan Uygun, Orkestra Şefi Aykut Gürel, Dj Mert Levent’in; Bodrum Kaymakamlığının, Bodrum Belediyesinin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ve sivil toplum kuruluşlarının gönüllü katılımları ile bu dayanışma hareketini büyük bir yardım etkinliğine dönüştürdük.

10 Haziran’da ünlü isimlerin okulumuzda sahne alacağı etkinliğin tüm geliri depremde anne babasını kaybeden çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla Türk Eğitim Derneği’nin “Deprem Geleceğimizi Yıkmasın” kampanyasına bağışlanacak.

Siz de bu dayanışma hareketine destek olarak; deprem bölgesindeki ebeveynlerini kaybeden çocuklarımızın eğitim gelecekleri için bir meşale yakabilirsiniz.

Unutmayın, unutturmayın; biz hayatımızı sürdürürken, depremin etkileri hala devam ediyor.

Çocukların ellerinden tutmak isteyen herkesin katkılarına açık dayanışma hareketine destek olmak için:

Biletix (tıklayınız)

Bodrum Bilet Satış Noktaları
İmge (İlgi) Kitapevi (Oasis AVM)
TED United Café (TED Bodrum Koleji)
Atatürk Köşesi

Ansolon