Öğrenci Kulüpleri

Öğrencilerimizin akademik alanda olduğu kadar, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da söz sahibi olmaları bizler için çok önemlidir. İlgi alanları doğrultusunda, yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için fırsat yaratarak birçok alanda onları desteklemek, yaşadıkları çağa ve geleceğe yön vermeleri için yetiştirmek, görevimizdir. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için de öğrencilerimizi kulüp ve proje çalışmaları, sosyal alanlardaki etkinlikler ve uluslararası faaliyetler ile destekliyoruz.

Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini desteklemek üzere çok sayıda kulüp seçeneği sunuyoruz. Buradaki amacımız öğrencilerimizin kendi ilgi alanlarını, yeteneklerini, karar verme becerilerini, zamanı değerlendirme alışkanlıklarını, sportif yeteneklerini, kültürel alanlardaki ilgilerini, zihinsel etkinliklerini ve liderlik yeteneklerini araştırıp geliştirirken aynı zamanda grup etkinlikleri yoluyla olumlu ilişkiler kurmalarını sağlamak ve toplum bilincini geliştirmektir.

Yıl boyunca faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri; öğrencilerimizin sınıf düzeyi, yaş grubu özellikleri, geliştirilmesi gereken yönleri, kazandırılmak istenen bilgi, beceri, tutum ve davranış özellikleri göz önüne alınarak belirlenmektedir.


Lise Öğrenci Kulüplerimiz

BELGESEL FOTOĞRAFÇILIĞI KULÜBÜ
ENGLISH DRAMA CLUB
FİNANSAL OKUR YAZARLIK KULÜBÜ
GERÇEKÜSTÜ SANAT KULÜBÜ
KRİKET KULÜBÜ
KÜLTÜREL YOLCULUKLAR KULÜBÜ
MASA TENİSİ KULÜBÜ
MODERN DANS KULÜBÜ
MUN CLUB
ORYANTRING KULÜBÜ
PROLAB KULÜBÜ
SAT KULÜBÜ
SATRANÇ KULÜBÜ
SU TOPU KULÜBÜ
TED ATLETİK PERFORMANS KULÜBÜ
VOLEYBOL KULÜBÜ
Atatürk Köşesi

Ansolon