TED Bodrum Koleji Spor Kulübü
Spor | Sanat | Bilişim
Akademisi

Çocuk için spor ve sanat hem fiziksel ve ruhsal gelişim hem de kişilik oluşması açısından yararlı ve gereklidir. Fiziksel gelişimin yanı sıra sosyal açıdan da önemlidir. Çocuk spor ve sanat yoluyla çevresini tanır, iletişim kurar, özgüveni artar ve toplum içerisindeki yerini sağlamlaştırır. Psikolojik açıdan ise kendini kontrol etmeyi, bir konuda konsantre olabilmeyi, iradesini kullanabilmeyi ve başarıya güdülenebilmeyi öğrenir. Düzenli spor yapma alışkanlığı çocukluk yaşlarında kazanılır ve bir yaşam biçimi olarak devam eder. Spor ve sanat; ahlak, estetik ve bütünü bakımından da bir yaşama olayıdır. Ancak böyle algılandığı zaman yaşamımızın bütününde yer alır. 

Bu farkındalıkla, modern dünyanın etkin bireylerini yetiştiren TED Bodrum Koleji çocuklarımızın geleceğini inşa ederken, sporu ve sanatı bir yaşam biçimi olarak algılayan nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Siz değerli velilerimizi belirttiğimiz amaçlarla planlanan TED Bodrum Koleji Spor Kulübü Spor, Sanat, Bilişim Akademisi çocuklarımızı, bireysel tercihlerine saygı göstererek yönlendirmeye ve yüreklendirmeye davet ediyoruz. 

TED Bodrum Koleji Spor Kulübü Spor, Sanat, Bilişim Akademisi'nde dersler; Cumartesi ve Pazar günleri alanında profesyonel antrenörler ve eğitmenler tarafından verilmektedir.


TED Bodrum Koleji Spor Kulübü Spor, Sanat ve Bilişim Akademisi Tanıtım Broşürünü Görmek için Tıklayınız.Atatürk Köşesi

Ansolon