Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

İLKOKUL

Öğrenci Kulüplerimiz

Öğrenci Kulüplerimiz

 

Öğrencilerimizin akademik alanda olduğu kadar, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da söz sahibi olmaları bizler için çok önemlidir. İlgi alanları doğrultusunda, yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için fırsat yaratarak  birçok alanda onları desteklemek, yaşadıkları çağa ve geleceğe yön vermeleri için yetiştirmek, görevimizdir. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için de öğrencilerimizi kulüp ve proje çalışmaları, sosyal alanlardaki etkinlikler ve uluslararası faaliyetler ile destekliyoruz.

Öğrencilerimizin çok yönlü gelişimlerini desteklemek üzere çok sayıda kulüp seçeneği sunuyoruz. Buradaki amacımız öğrencilerimizin kendi ilgi alanlarını, yeteneklerini, karar verme becerilerini, zamanı değerlendirme alışkanlıklarını, sportif yeteneklerini, kültürel alanlardaki ilgilerini, zihinsel etkinliklerini ve liderlik yeteneklerini araştırıp geliştirirken aynı zamanda grup etkinlikleri yoluyla olumlu ilişkiler kurmalarını sağlamak ve toplum bilincini geliştirmektir.

Yıl boyunca faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri; öğrencilerimizin sınıf düzeyi, yaş grubu özellikleri, geliştirilmesi gereken yönleri, kazandırılmak istenen bilgi, beceri, tutum ve davranış özellikleri göz önüne alınarak belirlenmektedir.

 

1. Sınıf Öğrenci Kulüplerimiz 
Bale Kulübü
Dans Kulübü
Drama Kulübü
English Drama Kulübü
Halk Oyunları Kulübü
Ritim Orff Kulübü
 

 

2 ve 3. Sınıf Öğrenci Kulüplerimiz  
Akıl Oyunları Kulübü
Basketbol Kulübü
Cimnastik Kulübü
Conversation Kulübü
Doğa, Bilim ve Deney Kulübü
Dans Kulübü
Drama Kulübü
English Drama Kulübü
Geleneksel Çocuk Oyunları Kulübü
Halk Oyunları Kulübü
İşaret Dili Kulübü
Masallarla Sanat Kulübü
Music Box Kulübü
Mutfak Sanatları Kulübü
RitimOrff Kulübü
Robotik Kulübü
Scratch Kulübü
Seramik Kulübü
Tenis Kulübü
Yaratıcı Eller Kulübü
Yüzme Kulübü