Site İçi Arama
TR EN
KURUMSAL
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE
KAYIT BİLGİLERİ
ANAOKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
LİSE

LİSE

Biz Hazırız!

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organizasyonluğunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki resmi ve özel okulların katılımı ile düzenlenen voleybol turnuvasına ekibimiz hazır. Öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.

Devamını Oku  
Hafıza Egzersizi ve Fiziksel Aktivite Sporu; Oryantiring

Ortaokul ve Lise öğrencilerimiz Beden Eğitimi Derslerinde harita yardımı ile yön bulmayı içeren ve zamana karşı yapılan bir spor olan oryantring branşının temel becerilerini ve bu sporun kurallarını uygulayarak pekiştiriyorlar.

Devamını Oku  
TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

TED Bodrum Koleji Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı 17 Ekim 2018 Çarşamba günü yapıldı. Kurulda 2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği adına Sayın Fatma Ertuğrul, geçtiğimiz yıl düzenlenen faaliyetleri anlatarak velilerimize desteklerinden ötürü teşekkür etti. Ardından söz alan Sayın Banu Sargın geçtiğimiz yıl Okul Aile Birliği Faaliyet Raporu ile Denetleme Kurulu Raporunu velilerimizle paylaştı. 2017/2018 Eğitim Öğretim yılı Okul Aile Birliği çalışmaları oy birliğiyle ibra edildi ve emeği geçen birlik üyeleri katılan velilerimizden büyük alkış aldı.

Sonrasında yapılan oylama sonucu 2018/2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği aşağıdaki şekilde oluştu;

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

Nebiha KOÇ

Filiz KAYILI

Ayşegül ÇANAKÇI

Seda ÜNSAL

Serap EDİS

Denetleme Kurulu Asil Üye:

Nurcan SOYDAN

Geçen yıl başarılı çalışmalarıyla bizlere destek olan Okul Aile Birliği yönetimine şükranlarımızı sunuyor, yeni seçilen Okul Aile Birliği yönetimine başarılar diliyoruz.

Devamını Oku  
Modern Atom Teorisi

11. sınıf öğrencilerimiz Kimya dersinde, Modern Atom Teorisi ünitesi kapsamında ‘Su ile Sodyum Metalinin Reaksiyonu’ deney çalışmasını gerçekleştirdiler. Ünitenin kazanımlarını daha iyi pekiştirmek amacıyla eğlenceli deney çalışmasında aktif rol alan öğrencilerimiz, yaparak yaşayarak ve grup çalışması içinde yardımlaşarak öğrenmenin keyfine vardılar.

Devamını Oku  
Kitapsever Kulübümüz "Kuşlar" İçin Buluştu

TED Kitapsever Velilerimiz, 20. yüzyıl İskandinav edebiyatının en önemli isimlerinden olan ve İskandinav Edebiyat Ödülü sahibi Tarjei Vesaas’ın çarpıcı eseri ‘Kuşlar’ için buluştu.

Devamını Oku  
YERLEŞKEMİZ
HIZLI ERİŞİM MENÜSÜ  Tümünü Gör
ETKİNLİK TAKVİMİ